Şirket hakkında

 

Indole Furniture Industries, eksiksiz bir aksesuar yelpazesine sahip bir Modüler Mobilya üreticisine aittir. Üretim sisteminin üstün kalitesinin yanı sıra şirket, kısa teslimat süreleri, esnek üretim ve bireysel isteklere cevap verebilme kabiliyeti nedeniyle müşterileri tarafından değerlenmektedir. Mevcut müşteri listesi zincir mağazalardan, mağaza tesisatçılarından, bayilerden, büyük bireysel mağazalardan oluşmaktadır.

 

Rahatlık, ev mobilyalarında en önemli unsurdur. Indole Mobilya olarak sunduğumuz her tasarımda bu konforu maliyet etkinliği ile birleştiriyoruz.

Evinizin zamanınızın çoğunu içinde geçirdiğiniz odası olarak yatak odanız özel bir dokunuşu hak ediyor. Değerli meskeninizi güzelleştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Olağanüstü kalitesi ve rakipsiz fiyatı ile kaliteli yatak odası mobilyaları koleksiyonumuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek.

 

Indole Mobilya, en iyi yatak odası mobilyası üreticilerinden biri olarak bilinir, teknolojik yeniliği tasarımla birleştirir; En iyi üretim yöntemlerini yaratıcılık ve maliyet yönetimi ile takip ederek, flip döşemeleri geliştiren ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olan ve mobilyaların kalitesini ve görünümünü korurken kapsamlı kullanım alan son ürünler sağlar. Müşterilerimizin resmine önem veriyoruz ve her zaman onların doyumlarını ve sahip olma zevklerini aklımızda tutuyoruz.

 

Indole Mobilya olarak biz, mobilya tasarımının ve kalitesinin birbirine bağlı olduğuna ve bu tarz mobilyaların bir gerçek haline geldiği en iyi üretim mağazası için stillere ve bir dizi mobilyaya dönüşmesi gerektiğine inanıyoruz.

 

Indole Mobilya, Türkiye'deki en büyük mobilya üreticilerinden biridir. 2013 yılında kurulan Indole, sektörün en kapsamlı

çeşitli ülkelerde toptan, perakende, uluslararası iç ortaklar için ürün çeşitleri. Tasarımdan gerçekleştirmeye kadar,

Indole, siz müşterilerimize mobilya endüstrisindeki en iyi değerleri, seçimi ve hizmeti sunmak için sürekli çaba göstermektedir.

 

Indole Mobilya 12 yılı aşkın süredir yatak odası, yemek, oturma odası ve ev ofis koleksiyonlarımızla insanların güzel evler yaratmalarına yardımcı oluyor, seveceğiniz bir ev yaratmanıza yardımcı olacağız.

 

Indole Mobilya'da, muhteşem doğal malzemeler, ince kumaşlar ve benzersiz, dayanıklı kaplamalarla yapılmış mobilyaları seçtiğinizde içiniz rahat olabilir.

İster eksiksiz bir yemek takımı başlatıyor olun, ister sadece mükemmel komodini arıyor olun,

Indole Furniture’in profesyonel tasarımcıları size yardım etmek için buradalar. Ve projenize başlamaya hazır olduğunuzda,

Indole Mobilya, ilham almanın, ürünleri keşfetmenin ve mükemmel tasarımcı dokunuşuyla bulup işbirliği yapmanın en iyi yoludur.